Logo Ciepło systemowe dla Gliwic Logo No Smog
-2014,684
zanieczyszczeń gazowych w tym gazów cieplarnianych
2014,684 zanieczyszczeń gazowych i pyłowych w tym gazów cieplarnianych

O tyle mniej zanieczyszczeń gazowych i pyłowych w tym gazów cieplarnianych nie trafiło do atmosfery dzięki instalacjom oczyszczania spalin od 01.07.2021 r.
(aktualizacja co 5 minut)

Logo Certyfikat wiarygodności Creditreform PEC SpołeczniePEC Społecznie Biuletyn Informacji Publicznej
Pogotowie ciepłownicze 24/7 32 335 01 10 539 997 900

"Europejskie Forum Biznesu już za nami!

05.12.2023

Europejskie Forum Biznesu to doroczne wydarzenie powstałe z potrzeby dyskusji przedsiębiorców, samorządowców, naukowców i mediów o sprawach istotnych dla gospodarki w różnych jej obszarach. Stanowi miejsce wymiany myśli, poglądów, jak również praktycznej wiedzy zdobytej na bazie doświadczeń zawodowych managerów, przedsiębiorców, samorządowców, która może być dla innych źródłem nowych rozwiązań i inspiracją do rozwoju.

Ogólnopolskie wydarzenie biznesowe, połączone z uroczystą Galą odbyło się 1 grudnia 2023 r. w Krynicy-Zdroju, która dodatkowo przywitała licznie przybyłych gości piękną, zimową aurą. Wydarzenie obfitowało w panele dyskusyjne, podczas których rozmawiano na istotne dla wszystkich branż zagadnienia związane z zarządzaniem, ekologią, medycyną czy też polityką pracowniczą. Celem EFB jest umożliwienie wymiany doświadczeń i wiedzy pomiędzy uczestnikami spotkania oraz integracja różnych środowisk: biznesowego, naukowego i samorządowego. Hasłem przewodnim forum było: "Gospodarka w obliczu zmian. Realia, strategie, perspektywy".

Gospodarka zrównoważonego rozwoju, cyberbezpieczeństwo infrastruktur, normalizacja sztucznej inteligencji, arbitraż w dochodzeniu roszczeń za szkody, zarządzanie zespołem pracowników w przemyśle, skuteczne rekrutacje, zdrowie przyszłości w kontekście doskonalenia jakości produktów – to główne tematy, tegorocznego Europejskiego Forum Biznesu. Podczas wydarzenia wręczone zostały również nagrody w tegorocznych edycjach Programów: Najwyższa Jakość Quality International, Liderzy Społecznej Odpowiedzialności oraz Turystyczny Produkt Roku. Wręczone zostały również statuetki specjalne: Perły, Złote Perły, i Diamenty QI 2023 oraz Victory Biznesu 2023.

Wśród partnerów oraz patronów honorowych wydarzenia znaleźli się między innymi: Witold Kozłowski, Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Piotr Ryba, Burmistrz Krynicy-Zdroju, jak również Parlament Europejski, Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Katedra Zarządzania Procesowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Polski Komitet Normalizacyjny.

Wieczorem natomiast poznano Laureatów Programów Najwyższa Jakość WUality International, Liderzy Społecznej Odpowiedzialności w trzech kategoriach: Dobra Firma, EKO Firma i Dobry Pracodawca oraz Victory Biznesu. Wśród laureatów Liderów Społecznej Odpowiedzialności wyróżniona została firma Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej - Gliiwce Sp. z o.o., zdobywając tytuł Eko Firma! Nagrodę odebrał prezes PEC - Gliwice Sp. z o. o. - Krzysztof Szaliński.

Program Liderzy Społecznej Odpowiedzialności ma za zadanie upowszechnienie w działających na terytorium Polski firmach i instytucjach zasad odpowiedzialnego biznesu. Równocześnie ma na celu wskazanie Liderów w zakresie realizacji założeń CSR. W tym roku odbyła się jego szesnasta edycja.

 

Banner - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

2024| PEC Gliwice